Design Finance

Mieszkanie dla Młodych

to nowy program dopłat do kredytów hipotecznych i zwrotu części wydatków poniesionych w zawiązku z budową pierwszej nieruchomości ruszający już od 1 stycznia 2014r. Poznaj jego szczegóły...

Czytaj więcej

Zapraszamy Agencje Nieruchomości i Deweloperów

Rozumiemy, że satysfakcja naszych klientów ściśle zależy od współpracy z naszymi partnerami. Dlatego też w każdym aspekcie - od wysokiej jakości składanych wniosków, po praktyczną informację z rynku - chcemy efektywnie współdziałać z naszymi partnerami w służbie naszym wspólnym Klientom.Klient badając samodzielnie swoją zdolność kredytową w różnych bankach napotyka się często z dużymi różnicami w możliwych do uzyskania kwotach i warunkach produktu finansowego.

Dlaczego warto z nami współpracować:
  • Nasi Doradcy proponują pomoc w poszukiwaniach najkorzystniejszego produktu, mogą wyliczyć maksymalną kwotę kredytu w różnych bankach, a także wyselekcjonować korzystne rozwiązania.
  • Dzięki szerokiej ofercie banków uzyskanie przez Klienta kredytu hipotecznego staje się o wiele łatwiejsze.
  • Zarówno Klient jak i Państwa pracownicy zaoszczędzą czas i zbędnych formalności.
  • Państwa sprzedawcy nie muszą rezerwować dla Klienta mieszkania do czasu, aż Klient odwiedzi większość banków, będą od razu wiedzieli czy Klient ma zdolność. Ilość banków w naszej ofercie pozwala na dokładną ocenę zdolności a tym samym ocenę możliwości zakupu nieruchomości.
  • Skorzystanie z naszych usług uwolni Państwa Klientów od żmudnego porównywania szczegółów i zawiłości produktów różnych banków, umożliwi szybkie przygotowanie i złożenie wniosku. 
  • Doradcy są w nieustannym kontakcie z Klientami, dzięki czemu zapewniają płynne i spokojne prowadzenie sprawy.
  • Nasi Doradcy będą informowali sprzedawców na jakim etapie jest sprawa, co pozwoli na bieżąco śledzić sytuację i będą Państwu znane terminy wypłaty kredytu, finalizacji transakcji. 
  • Nasze zaangażowanie w sprawę nie wiąże się z dodatkowymi kosztami dla Klienta, gdyż wynagradzają nas instytucje finansowe.
  • Nasi Doradcy są mobilni i mogą spotkać się z Klientem w dogodnym dla niego miejscu i terminie.

Zależy nam na zadowoleniu Klienta i ograniczeniu do minimum formalności związanych z zakupem jego wymarzonego mieszkania. 

Zapraszamy do współpracy.