Design Finance

Mieszkanie dla Młodych

to nowy program dopłat do kredytów hipotecznych i zwrotu części wydatków poniesionych w zawiązku z budową pierwszej nieruchomości ruszający już od 1 stycznia 2014r. Poznaj jego szczegóły...

Czytaj więcej

Korzystając z naszych usług możesz być nagrodzony!!!

Poleć nas innym!!!

możesz dostać 0,2% kwoty zaciągniętego kredytu. Szczegóły w Regulaminie i u Doradcy.

20.06.2013

Dalsze prace nad programem dopłat

Z dopłaty do kredytu w ramach programu "Mieszkanie dla młodych" będą mogli skorzystać nie tylko kupujący nowe mieszkania, lecz także te używane oraz budujący domy jednorodzinne. Prawdopodobnie nie będzie zlikwidowany program zakładający zwrot części VAT za materiały budowlane.Takie wnioski wypływają ze środowej debaty w Sejmie, która poświęcona była rządowemu projektowi ustawy "o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez ludzi młodych".
Posłowie byli wyjątkowo zgodni, że ta ustawa jest potrzebna. Skierowali więc jej projekt do dalszej obróbki w komisjach finansów publicznych oraz infrastruktury. Stamtąd wyjdzie najpewniej znacznie różniący się od przedłożenia rządowego.

Aktualności

14.11.2013
Program dopłat obudowano kilkoma istotnymi ograniczeniami.
Dopłaty trzeba będzie zwracać w niektórych przypadkach. 
17.09.2013
Już niedługo nie będzie darmowych rachunków, a możliwe, że trzeba będzie zapłacić nawet za przelew. Zapomnijcie też o darmowych kartach kredytowych i money backu.
 
20.06.2013
Z dopłaty do kredytu w ramach programu "Mieszkanie dla młodych" będą mogli skorzystać nie tylko kupujący nowe mieszkania, lecz także te używane oraz budujący domy jednorodzinne...
 

Strona 1 z 3  > >>
Skontaktuj się z nami