Design Finance

Mieszkanie dla Młodych

to nowy program dopłat do kredytów hipotecznych i zwrotu części wydatków poniesionych w zawiązku z budową pierwszej nieruchomości ruszający już od 1 stycznia 2014r. Poznaj jego szczegóły...

Czytaj więcej

Ochrona + fundusz

Możesz zapewnić sobie ubezpieczenie na życie, jednocześnie inwestując w przyszłość. Dzięki wpłacaniu określonej kwoty na fundusz, możesz zebrac środki na dogodny dla siebie cel w przyszłości. Może to być wczesniejsza spłata kredytu, wymażona podróż lub samochód - sam zdecyduj.
Pieniądze wpłacasz na fundusz, jest to jednoczesnie Twoja polisa ubezpieczeniowa. W przypadku rezygnacji z funduszu, zabierasz zgromadzone środki, w przypadku śmierci - pokryją Twoje zobowiązania lub zostaną wypłacone osobie uposażonej. Pamiętaj, inwestując w fundusze, możesz zyskać duże pieniądze. 
Tak skonstruowany produkt chroni wypracowany zysk przed podatkiem od zysków kapitałowych. Decydujesz czy wolisz regularne i długotrwałe formy inwestowania oszczędności na przyszłość, mieć łatwy dostęp do nich jeśli pojawią się nieprzewidziane wydatki czy systematycznie oszczędzać żeby zgromadzone pieniądze móc wykorzystać na emeryturze.

Nie masz kredytu, nie potrzebujesz dodatkowych oszczędności? Pomyśleć o przyszłości dziecka! Ułatw mu start w dorosłe życie poprzez aktywne inwestowanie połączone z ochroną ubezpieczeniową.
Zgromadzone składki to światny prezent np. na 18 urodziny, studia, ślub, itp.  

Sam lub z pomocą naszego doradcy możesz wybrać wysokość składki  i zaprojektować  plan oszczędzania. Nasi doradcy pomogą Ci określić indywidualną strategię inwestowania.